להקת המחול קמע גאה להציג את "פנים לבנות" ערב חדש ובו 2 יצירות:  
תמיר גינץ, המנהל האמנותי של קמע מעלה את "פנים לבנות", החוקרת צדדים אפלים במרחבי הרגש האנושי, יצירה השלובה עם עבודת ווידאו ומוסיקה מקורית פרי שתוף פעולה עם האמן הבאר שבעי הרב תחומי גיל נמט.

יצירת המופת המרהיבה "GNAWA" של נאצ'ו דואטו (ספרד), כוראוגרף בינלאומי מהחשובים בדורנו, חותמת את הערב במפגן ווירטואוזיות של ריקוד במיטבו. דואטו יוצר תזמור בין המוזיקה לתנועה הרוקם חושניות ופולחניות יחד. היצירה חוזרת לרפרטואר קמע במחווה מרגשת מנאצ'ו דואטו ללהקת המחול קמע ולקהל בישראל.

"פנים לבנות" נמשכתי לחקור את היחסים שבין פוגע לנפגע, את המקום שבו הגבול מטשטש וגורם לאדם אחד לפגוע באדם אחר, אפילו בכוח המילה בלבד... מסקרן אותי בעבודה הזו לנסות ולבטא את מה שזה עושה לי בנימי הגוף. בחרתי לעבוד עם ווידאו ארט ומוזיקה מקורית, שניהם פרי שיתוף פעולה עם האמן הבאר שבעי גיל נמט שמעורר בי השראה גדולה, אומר גינץ "בנוסף,  לאחר פרוץ המלחמה חשבתי מה היצירה שתגרום לקהל התרוממות נפש במופע שלנו ו"גנאווה" של נאצ'ו דואטו הייתה מיד הבחירה האולטימטיבית בעיני. נאצ'ו הוא כוריאוגרף מהיוקרתיים בעולם ולהביא יצירה  שלו לקמע זו משימה מאתגרת מאד מכל הבחינות. היצירה הועלתה על ידי להקות המחול המובילות בעולם. פניתי אליו ושיתפתי אותו במהמורות שלנו בצל המשבר הגדול בארץ. במחווה מרגשת של אמון ואהבה נאצ'ו העניק לי "במתנה" את היצירה למען להקת המחול קמע, לקהל שלנו, מתוך רצון להביע שותפות גורל אתנו."

משך המופע: 70 דקות כולל הפסקה 

 

פנים לבנות:

כוריאוגרפיה: תמיר גינץ

וידאו ארט ומוזיקה מקורית: גיל נמט

תלבושות: עמליה יקיר

עיצוב תאורה: שי יהודאי

 

Gnawa:

כוריאוגרפיה: נאצ’ו דואטו

מוזיקה מקורית: חסן חכמון/אדם רודולף; חואן אלברטו ארטצ’ה וחוויאר פקסאריניו; רביח אבו-חליל, ולז, קוסור וסרקיסיאן

תלבושות ועיצוב: לואיס דבוטה ומודסטו לומבה

עיצוב תאורה: ניקולס פישטל (A.A.I.)

 

להקת המחול קמע היא סימן המזל של המחול הישראלי. תמיר גינץ, המנהל האמנותי, המייסד והכוריאוגרף של הלהקה, מוביל את הלהקה ליצירתיות מלאת תשוקה, חיבורים ואמנותיות חסרת פשרות. קמע שבתה קהלים נלהבים ברחבי העולם בשני העשורים מאז הקמתה.

יצירות הלהקה, מועלות מעל למאה פעמים בשנה בארץ ובעולם, נותנות במה לווירטואוזיות עוצמתית לצד ביטוי אישי של הרקדנים ומזמינות את הצופים לחוויה מרתקת. גינץ, יוצר עבודות המהוות את הציר המרכזי ברפרטואר הלהקה, בעבודותיו נרקם על הבמה עולם עשיר ברבדים. שפת התנועה הדרמטית של גינץ שופעת בדימויים ומאתגרת את יכולות הרקדנים.

קמע הנה בית ל-24 רקדנים, ישראלים לצד רקדנים מרחבי העולם, התורמים מכישרונם לתהליך היצירתי ומביאים לבמה ביצוע מרגש וסוחף. קמע זכתה להצלחה בסיורי הופעות ובפסטיבלים יידועי שם ברחבי העולם ובנוסף, הלהקה מטפחת קהל צעיר של שוחרי מחול באמצעות מופעים לנוער. בלהקה מועלות עבודות של כוריאוגרפים אורחים מהמובילים בעולם, לצד יצירה מקורית של כוריאוגרפים ישראלים ויוצרים צעירים.


03 ביולי | מרכז סוזן דלל, תל אביב

04 ביולי | מרכז סוזן דלל, תל אביב

מחיר כרטיס: 120-160 ₪

טלפון להזמנת כרטיסים: 050-2502522 (שירות לקוחות קמע) www.kameadance.com