במהלך החורף  כפות הרגליים שלנו מקבלות פחות תשומת לב, הן מוסתרות היטב  בתוך גרביים ונעליים סגורות.  וכמו בכל שנה לקראת הקיץ, סנדלים וכפכפים הופכים לפריטי לבוש יומיומיים, וחושפים ברגע  את כפות הרגליים לעיני כל.  אז  כדי להציג כפות רגליים מטופחות, רכות וחלקות וכדי שתרגישי נח לאפשר לנסיך לבדוק את אם את במידה הנכונה, כדאי להשקיע קצת זמן וטיפוח לפני שאת חושפת את כף רגלך הענוגה.

 מה אפשר לעשות בבית כדי לחשוף כף רגל רכה, יפה ומטופחת?

תתחילו מהתחתית:

פדיקור בבית זה ממש לא תורה מסיני, דבר ראשון חשב, להכין את כל האביזרים לצורך הפעולה:  גיגית עם מים חמימים  וסבון, משייף, קרם להסרת הקאלוס, פדים, לק, פצירה וצבת, כל המוצרים היעודים כדי שלא תיאלצי לקום באמצע התהליך.

שלב הניקוי:

  1.  משרים את כפות הרגליים למספר דקות  בגיגית עם מים חמימים וקצת סבון. לאחר מכן מנגבים ומייבשים, מורחים את קרם הקאלוס (תלוי במצב כף הרגל) , מכסים בניילון או פדים מיוחדים ומשאירים כמה דקות.
  2. מסירים את הכיסוי וגורפים את שארית החומר ע"י גורף ממתכת או מעץ.
  3. מתחילים לשייף את העור היבש, תחילה בצד הגס של המשייף וכדי לקבל מרקם חלק, לסיים בצד העדין יותר. את הפצירה בוחרים מראש, יש אפשרות להשתמש בפצירה להחלקת כף הרגל, אבן פדיקור  קרמית,  לאחר מכן ניתן לעשות  פילינג  להסרת התאים המתים מכל כף הרגל, לשטוף טוב ולמרוח בקרם, שמן או חמאת שיאה  לריכוך העור. אפשר להשתמש בקרם כפפה ליד ולרגל + סיליקון בתוספת מיקרו קפסולות של ויטמין E של "ביוטיקייר" רשת הלואו קוסט, הקרם בעל נוסחה חדשה ובלעדית אשר פותחה על מנת לספק לחות מוגברת והגנה על איזור כף הרגל והידיים.

שלב הלק:

  1. אפשר כמובן למרוח כל לק שאת אוהבת ומעדיפה. אולם אם את בוחרת דווקא בלק ג'ל לרגליים ויש לך ניסיון ואת האביזרים, היום פשוט עד מאוד גם לבד:
  2.  רשת "ביוטיקייר" החלוצה שמציעה את כל מה שצריך כדי לעשות לק ג'ל לבד בבית. הוא עמיד ולא צריך להתעסק עם לק עד שמתייבש וכאשר הוא מתייבש תחת מנורת הלד, ישר את יכולה לצאת. כל האביזרים לצורך ביצוע לק ג'ל נגישים ומאוד קלילים לתפעול.
  3. אם יש לך לק ישן, יש כיום מכונת שיוף ביתית, מכשיר משייף חשמלי או מסיר לק ג'ל אצטוני. יחד עם מנורת LED  לייבוש הלק החדש וכמובן לק ג'ל בכל הצבעים הנחשקים. לא לשכוח את הבסיס והטופ אשר מתייבש ולא נדבק, ואינו מצריך ניגוב באלכוהול.  

שלב הגימור:

לא לפספס את הזנת העור הנקי שחשפת. לאחר הפילינג, השיוף, האמבט וכל התכשירים, חשוב להחזיר לחות לכף הרגל כדי שהיא באמת תרגיש חלקה ובעל לחות, לדאוג לתחזק את הלחות גם בימים שאחרי. זה יעזור לך בפעם הבאה לא ליפול בין הסדקים.

אם בכל זאת את סובלת מסדקים:

זה קורה כאשר העקבים  יבשים וסדוקים, מצב חמור אינו רק מהפן האסתטי, זה עלול לכאוב ולהזדהם במידה ואת מסתובבת יחפה. קיימים קרמים רבים לטיפול בסדקים לאחר המריחה, ניתן לכסות בגרב לספיגה עמוקה.

טיפול בציפורניים: הקפידו לגזור את הציפורניים באופן ישר, להסיר עור עודף סביבן וללטש אותן בעדינות

ניתן גם למרוח חיזוק לציפורניים ולצבוע אותן בצבעים אהובים.

לרכישה בחנות האונליין ולפרטים אודות הסניף הקרוב - אתר: http://www.beautycare.co.il 

או בטלפון : 0747-185-185