אלפים הגיעו ללוות את שני ז"ל, בדרכה האחרונה. רבים נאלצו לחנות לאורך כביש 38, מפאת חוסר מקום. 

הנשיא יצחק הרצוג שלח דברי תנחומים: "מתקפת הטרור שתקפה אותנו גבתה מכם את היקרה לכם מכל. נפלה בידי מרצחים בני עוולה. זכיתי להכיר את הסבא עמרם לוק, ידיד של אבי הנשיא חיים הרצוג 
למדנו בחצי השנה האחרונה להכיר את משפחתכם המופלאה. שני הייתה עלמה מלאת חיים שאהבה לבלות. היצירתיות זרמה בעורקיה וציירת מוכשרת. סחפה עמה חברים לכל אחד פסטיבל. מאז נודע דבר הירצחה פעלנו וקיווינט שתובא לקבר ישראל. לאחר המסע הארוך נסגר המעגל הכואב. לוחמי צה"ל וכל כוחות הביטחון עושים הכול כדי להשיב את כל החטופים ולהכניע את האויב. יהי זכרה ברוך".

ריקי אמה של שני ז"ל: "שני והחבר שלה היו אמורים להיות אתנו בחג. הם אמרו שם יהיו אתנו שבוע אחר כך. היא נרצחה באכזריות גופתה נלקחה. 3 שבועות קיווינו שאולי היא בחיים עד שאמרו לנו כי היא נרצחה בעיקול של מפלסים. לא האמנתי שיצליחו להחזיר את הגופה. שלשום עדכנו אותנו מהצבא שהגופה נמצאה ובמצב טוב יחסית. מודים לצבא ולחיילים. לא רצינו שחיילים ייפגעו בשבילה ואנו שמחים שהיא הושבה מבלי שאף חייל נפגע. הייתה יצירתית. רקדה בסטודיו. תפרה לעצמה את הבגדים. חכמה וסקרנית ולמדה המון. בגיל 14 למדה גרמנית ובגיל 15 עבדה כדי לממן לעצמה טיול.היא עברה לבית ספר לאומנויות בירושלים. בגיל 18 עברה לגור בתל אביב עובדה קשה. למדה עיצוב גרפי בעיצוב קעקועים. התגברה על כל קושי והצליחה. טיילה בעולם והכירה אנשים ממדינות שונות. חיה את החיים בצורה אינטנסיבית. תמיד אמרה "אין אנשים רעים. יש אנשים שרע להם". תמיד חייכה לכולם ונכנסה לכולם ללב. השארת אור אצל כולם". 

בנות דודתה של שני ז"ל: 

חברותיה של שני: "היית השראה עבור כולם. חזרת הביתה ואת חסרה לנו. בחייך הקצרים נגעת בכולנו. תמשיכי להפיץ את אורך ממרומים". 

ניסים אביה של שני ז"ל: כתוב בשיר השירים "כחוט השני שפתותייך". המסע שהחל ב-7.10 עוד לא הסתיים. כשהגיעה הידיעה על מותך ידענו שלא תרצי שחיילים יסכנו את עצמם בשביל החזרתך. תודה לצבא שהחזירו אותך בגבורה. הידענו איפה המסיבה והרגעת שהמקום בטוח כי יש אבטחה ובסיסי צבא ליד. לא ידענו את גודל הסכנה. כל ההגנות כשלו. מבקש סליחה שלא הגנתי עלייך וכעת נותרו הזכרונות.ההנצחה שלך ושל הנופלים היא תרומה ושנחיה כאן בביטחון ובאושר. כל אלה שנרצחו ואלה שהיללו את הרוצחים איבדו את זכותם לחיות. במשך שנים עשינו הכול כדי לחתור לשלום אך העת הזו תמה . עכשיו הזמן לתקומהבניגוד לעקדת יצחק, באותה שבת שחורה לא בא המלאך לעצור את הטבחבמותך הפכת לסמל. תמונתך הופצה בכל העולם. את האור והמחבלים זה החושך. אמשיך להפיץ את האור שלךנזכור אותך תמיד לעד".

עמית אחיה של שני ז"ל: 

מבצעים את השיר "בית" שכתבה שני ז"ל: 

הרב יהודה פרידלנדר: הקריא את פרק "העצמות היבשות" מספר יחזקאל ותפילת אל מלא רחמים.

שגריר גרמניה בישראל- שטפן זייבהרט:

במנחמים הרבים שהגיעו ללוות את שני ז"ל בדרכה האחרונה השתתפו גם: ראש העיר שמואל גרינברג (המתין למשפחה מחוץ לבית העלמין מפני שהוא ממוצא כהן),  ראש העיר לשעבר ד"ר עליזה בלוך, ראש המועצה האזורית מטה יהודה אבישי כהן. וח"כ פנינה תמנו שטה הניחה זר על קברה הטרי של שני ז"ל מטעם הכנסת. 

יהי זכרה ברוך. הי"ד.

בתמונה הראשית- בתמונות: סבתה של שני ניקול לוק ששני ז"ל נקראה על שמה, ריקי אמה של שני, אביה ניסים, בני המשפחה המורחבת וההמנחמים הרבים שהגיעו לחלוק לה כבוד אחרון. 

צילום תמונות: שמשנט 

תמונות שני לוק זל ארכיון באדיבות המשפחה