הרגע החשוב ביותר של קבוצת עירוני בית שמש מגיע הערב, חמישי, בשעה 20:00, במסגרת המשחק השני של הפלייאוף בו היא תפגוש את קבוצת הפועל בני כסייפה. עירוני, שפתחה את משחקי הפלייאוף מול מ.כ אשדוד סיטי ביום שישי שעבר ורשמה ניצחון ענק של 0:5, תרצה להמשיך את המומנטום החיובי גם מול בני כסייפה ולהעפיל למשחק גמר הפלייאוף מול הקבוצה מליגה ב'. 

נתונים על שתי הקבוצות: נתחיל באורחת מהדרום - הפועל בני כסייפה שסיימה את העונה במקום השני בטבלת ליגה ג' (דרום) עם מאזן של 20 משחקים, 13 ניצחונות, 2 תוצאות תיקו, 5 הפסדים, 61 שערי זכות ו-41 נקודות. הקבוצה העירונית מבית שמש סיימה את העונה בצורה מוצלחת יותר, אך גם במקום השני (מחוז מרכז) כשבמאזנה 16 ניצחונות, 4 הפסדים, 76 שערי זכות ו48 נקודות. 

הערב שתי הסגניות יגיעו למפגש המסקרן במערך התקפי, וזאת על מנת לנצח ולהעפיל לשלב הבא שמוביל לליגה ב'."אנחנו ערוכים ומוכנים לקראת השלב השני בפלייאוף", אמר משה שטרית, המשנה לראש העיר וממונה אגף תרבות אירועים וספורט, בשיחה עם שמשנט. "השחקנים שלנו עם אש בעיניים מוכנים לעשות את העבודה. אבל בלי העזרה שלכם זה לא ילך, אז אני מזמין את כולם לבוא, לעודד ולשמוח יחד איתנו. יאללה בית שמש!". 

מאמן הקבוצה אלירן סגל בשיחה עם שמשנט אמר: מדובר במשחק סופר חשוב לעיר ולתושביה. מחכה לראות את כולם ביציע. חשוב שיגיעו לעודד אותנו כמה שיותר". 
"בעזרת ה׳ נבוא מוכנים לתת הכל על המגרש כדי להגיע למשחק האחרון שממנו עולים ליגה", הוסיף אלירן. "תודה לה׳ על הכל"

יו"ר הקבוצה העירונית רפי טוביאנה אמר: "עם פתיחת משחקי הפלייאוף ברצוני לאחל לצוות עירוני בית שמש ולכל השחקנים ברכה והצלחה במשחק הראשון.
מוטלת עלינו אחריות עירונית רבה לעלות מעלה ולייצר תרבות ספורט מיטבית וערכית לתושבי העיר בית שמש. העונה נעבוד יחדיו ונחזק את הכישורים הספורטיביים על מנת לגרוף הישגים טובים יותר ונצא לדרך חדשה של הצלחות.

"אין ספק שעבודת צוות, התמדה ומימוש חזון משותף יביאו עימם ניצחונות וגאווה גדולה לכלל תושבי העיר בית שמש. מברכים את ראש העיר שמואל גרינברג ומשה שטרית, ממונה ספורט ואירועים, להמשך שיתופי פעולה. נייחל לכולנו לחזור לשגרה בריאה ולשימור מסורת כדורגל קהילתית רבת שנים".