טלה
21.3-20.4

הצד התעסוקתי מתבהר לטובה. אתם חושבים על ללמוד, לנהל או כיצד להפוך לעצמאים. במישור האישי אתם שואפים לצדק, נותנים את הלב ושוב לא מקבלים צדק אמתי. במישור המשפחתי והחברתי: אתם צריכים לדעת שבסוף תקבלו בחזרה את מה שתעניקו לאחרים. במישורים רגשיים ואישיים: אתם שואפים שבן/בת הזוג י/תלמד להעריך אתכם כראוי. אתם מרגישים בדידות למרות שאתם בזוגיות שמחייבת את שני הצדדים. זה הזמן לקחת אחריות על חייכם ולא לדחות החלטות חשובות כי הדרך לשיתוף פעולה עוברת דרך הייעוץ האישי.

שור
21.4-20.5

השבוע יזוזו דברים הקשורים במכירות, עסקים וליוזמה ברוכה שמעברה רווחים ערכיים וכספיים. הטיפול במשפחה יהיה בראש מעיניכם. בשבועות הקרובים עליכם להתאמץ יותר כדי לממש ציפיות בתחום הזוגיות. זו תקופה מאוד משמעותית עבורכם בגלל העובדה שאתם ניצבים בפני התחלות חדשות שגובלות עם סגנון חיים חדש. גם בעבודה יהיה עליכם לעמול קשה כדי להגיע להכרה שאליה אתם שואפים. טיפ: עליכם לערוך חשבון נפש והתבוננות מעמיקה על חייכם עד כה. שימו לב כי הדומיננטיות שלכם מעמידה בצל את בן/בת הזוג שלכם.

תאומים
21.5-21.6

השבוע תהיו קשובים לעצמכם ולצרכיכם ופחות לאחרים וזה כבר טוב. אתם נוטים להיות אימפולסיביים יותר מהרגיל עם סף סבלנות מאוד נמוך. ייתכן כי העומס במישורים כספיים לא ברור ומלחיץ. הגיע הזמן להאט את הקצב ולהתמסר גם לתחביבים וגם לתוכניות מגירה ששכבו המון שנים. אתם שלווים ומאוזנים ומעוניינים לשמר את הקשר/ים היקר/ים לכם מכל, כך גם כלפי ילדיכם. אתם מתעניינים בגורלם של בני משפחה. שמועות שקשורות לקנוניה נקשרות אליכם וזה מעורר אצלכם ספקות לגבי אמינותן. פנו לייעוץ אישי לשם חילוץ מתקיעות.

סרטן
22.6-22.7

אתם צפויים לשינויים משמעותיים בחייכם. יהיו כאלה שיעברו דירה או שיעשו בה שינוי, אחרים ישתלבו במסגרות לימודים והכשרה והפנויים יגלו את הצורך לחזור לקשר הקודם. אנרגיות חיוביות יעזרו לכם לבסס את הקשרים החברתיים בעיקר במקומות עבודה ותעסוקה. בעיה כלשהי תגיע לכלל פתרון. תגיעו למסקנה שפרידות מבן/בת מבחינתכם לא באות בחשבון. השבוע תבינו שכל ירידה הייתה לצורך עליה. זה הזמן לגרש מחשבות שליליות הקשורות לעבר ולחסימות מכוונים של אנשים צרי עין. שכנים ישדרו לכם קינאה ויפנו לכם את הגב.

אריה
23.7-22.8

אתם משפחתיים במיוחד וצמאים למגע של חום ושל אהבה. הקרבה למשפחה ולילדים נחוצה וחשובה לכם. אתם מרצים אחרים במקום לעמוד על רצונכם הנסתר. זה הזמן לקדם את עצמכם בתחומים שונים כמו לסדר את מגירות המחשבה והעבר. אתם עורכים בדיקות גופניות וחלקן נדחות למועד מאוחר יותר. זה הזמן להעז לומר לבן/בת את הסיבות להתנהגותכם המרוחקת. ספרו שאתם זקוקים לרוח גבית ולדעת שיש על מי לסמוך – רגשית וערכית. הפתעות קטנות שקשורות לעזרה - כמו הסכמים, תביעות ודרישות - יעשו לכם את השבוע.

בתולה
23.8-22.9

מפנה חיובי יפתיע לטובה. ייתכן ומדובר בסכום כסף שיגיע לכם ממקור ידוע או כזה שלא חלמתם עליו. אל תמהרו להוציאו על צרכים מידיים. אתם מצליחים להתגבר על זיכרונות העבר ומניחים להם בספריית הזיכרון והזמן. יש בכם רצון לחדש את מעגלי החברים ולמצוא את הדרך למצוא כתף ומשענת של אהבה. הקידום האחרון יציב ומעניק לכם תחושת ביטחון. אתם לא מעזים לדרוש יותר ממה שמגיע לכם. שכנים ישדרו לכם קינאה ושוב יפנו לכם את הגב.

מאזניים
23.9-23.10

המחשבה שלכם צלולה, רעננה וללא טרדות מיותרות. תיהנו סוף סוף מעיסוק בתחביבים ופשוט ליהנות מהחיים. אתם קורנים ומקרינים זאת לסביבה. עיתוי מצוין לשיווק עצמי ולראיונות לחפש וליצור עבודה מקורית משלכם. השתדלו לא להיגרר למאבקי כוח ולשלטון. מבחינה בריאותית תוצאות הבדיקות תקינות. מישהו מקשה עליכם ואינו מוכן לשתף פעולה. כדאי לחשוב על דרכים לשכנע ולהסביר את עמדתכם. טיפ: עסקו יותר בספורט כשיטה לניקוי הראש מטרדות היום יום. רומנטיקה ואהבה: אתם מתרפקים על זיכרונות שמחים כדי לצנן געגועים.

עקרב
24.10-21.11

לא מזמן עברתם משבר של איבוד דמות יקרה וחשובה. במקביל, אתם עוזרים לאחרים ומוכיחים שכשאתם מקבלים אהבה אז אין חזק מכם בעולם. השבוע עליכם להתאמץ במיוחד כדי להוכיח את היכולות לממונים עליכם. בקרוב תוכלו לבוא בדרישות לקידום ולהעלאה במשכורת. מומלץ להשקיע בחיזוק יחסיכם החברתיים, אך הפעם הקשיבו לאינטואיציה שלכם בבחירת חבריכם. טיפ: הקפידו על תזונה נכונה ומאוזנת מכיוון שייתכן ובתקופה הקרובה תהיו רגישים מבחינה בריאותית. השתדלו גם להימנע מהוצאות גדולות מפני שהמצב ימשיך להישאר דחוק גם בחודשים הבאים. 

קשת
22.11-21.12

הפופולאריות החברתית שלכם בנסיקה למעלה ויש לכם את אפשרות הבחירה. אם תרצו להיענות תוזמנו למפגשים חברתיים ולאירועים משפחתיים. קיימים מכשולים ומהמורות בזוגיות מהסיבה שתחום זה נזנח על ידכם לאחרונה. אתם מפגינים את חוכמתכם ואת יכולת השכנוע הטבעית עד כדי שתוכלו למשל לשכנע את הרב להתפלל אפילו בכנסיה. אתם מודאגים ממצבו של אחד מילדיכם. גלו סבלנות כלפי משפחת בן/בת הזוג או כלפי בני דודים. נסו לעודד אחיינים ככל האפשר. טיפ: אל תטאטאו בעיות מתחת לשטיח. חפשו יועצים חכמים.

גדי
22.12-20.1

השבוע העניינים בעבודה עלולים להשתבש כתוצאה מהתפתחות בלתי צפויה שתאט את הגשמת הציפיות בתחום הלימודים או בתחום הדורש החלטה. אתם חורגים מאופייכם הנוח עד כדי כך שדברים הנאמרים סביבכם מעצבנים אתכם. שכנים ישדרו לכם קינאה ושוב יפנו לכם את הגב. אתם ממשיכים לקבל עזרה מגורם אותו אתם מעריכים ומכבדים. דמות מן העבר תצוץ לה בפתאומיות ותנסה למשוך את תשומת לבכם. הפתעות נעימות מכיוון הילדים והאחיינים. אתם מקבלים מחמאות מפתיעות או מתנות, או שניהם גם יחד.

דלי
21.1-18.2

ההתחברות למשפחה ובמיוחד לילדים תסב לכם סיפוק הדדי. חוסר היציבות הכלכלית יוצרת ויכוחים ומתחים בבית. טיפ: תנסו להתקרב אל המושכים בחוטי הקשרים כדי שתקבלו מעמד גבוה יותר בסולם התעסוקה. נהגו בגובה העיניים כלפי חבריכם לעבודה וזה כולל גם את החוסמים ואת השונאים שלכם. הפנויים והמחפשים אהבה ורומנטיקה חייבים להתפשר, כי העקשנות והעמידה על העקרונות בצורה פנאטית מחסלות כל קשר שהתחיל ללבלב. אל תקשיבו רק להקשיב לעצמכם, אלא פנו לייעוץ שיסלק מדרככם את החסימות והעכבות.

דגים
19.2-20.3

האינטואיציה וההתחברות לפנימיותכם יסייעו בפתרון בעיות בזוגיות עד כדי כך שתקבלו בחזרה את ההובלה. הפנויים צפויים להיכרות מחדשת כוחות. טיפ: רצוי לאמץ גישה מלאת יוזמה ומרץ לתסריט חייכם בשנה הקרובה. אתם מעשיים מאוד ומצליחים לפתור בעיות שהתעוררו בקרב ילדיכם. המשימה אינה קלה, אך החוסן השכלי והעמידות שלכם ינצחו. למרבה הצער, בן/בת הזוג לא יהיו פתוחים לשינויים. בשבועות הקרובים אין שיפור כלכלי ולכן מומלץ להמשיך ולהדק את החגורה ולרסן את הדחף לנפח הוצאות. שמרו על בריאותכם ועל תחום היופי.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay