בליל שישי האחרון מעט לאחר חצות, הוזעקו שוטרי תחנת בית שמש בעקבות דיווח שהתקבל על חשוד (28) שהשמיע מוזיקה בעוצמה גבוהה ובשלב מסוים, לאחר שהתבקש להנמיכה, ניגש אל דירת שכניו כשהוא על פי החשד, חמוש באקדח אותו נושא ברישיון מתוקף עיסוקו כמאבטח. החשוד שאותר בדירתו, נעצר ע"י השוטרים לחקירה ואקדחו נתפס. 

מחקירת המקרה שמתנהלת בתחנת בית שמש מרחב ציון עולה, כי בסביבות חצות ובשל עוצמת המוזיקה שבקעה מרמקול בביתו, ניגש אחד השכנים וביקש מהחשוד להנמיך את עוצמת הרעש ובין השניים התפתח ויכוח מילולי שלאחריו, שב השכן חזרה לביתו. 

זמן קצר לאחר מכן, הגיע החשוד אל פתח ביתו של אותו שכן ודפק בדלת. לאחר שבני המשפחה פתחו את הדלת לברר את מבוקשו, הבחינו כי שלף אקדח אותו הסתיר בתחתוניו, ומיד לאחר מכן עזב וחזר אל ביתו. 

שוטרי בית שמש ניגשו אל דירתו של החשוד והבחינו כי הנו בהשפעת אלכוהול על פי הערכתם, וניסיונות לתחקרו עלו בתוהו תוך שכל העת קילל וגידף את השוטרים. החשוד נעצר תוך התנגדותו לכך וניסיונות לפגוע בשוטרים בבעיטות לעברם, והועבר לחקירה בתחנת המשטרה בעיר. כמו כן, אקדחו של החשוד ומחסניות תחמושת שונות נתפסו על ידי השוטרים.

בצאת השבת הובא החשוד בפני בימ"ש שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו. בתום דיון בעניינו, נעתר בימ"ש והורה על הארכת מעצרו ב-3 ימים נוספים, עד לתאריך 4.3.24, וחקירת המקרה נמשכת.

דוברות המשטרה ירושלים. 

תמונה ארכיון.  צילום דוברות המשטרה.