מה יכול להיות יותר מושלם מלתת לעור את האהבה והטיפול שהוא זקוק להם ולהעניק לו מראה זוהר וקורן? בשורות הבאות: תהליך מדויק להחזרת הזוהר והחיוניות למראה צעיר ובריא לעור הפנים והגוף.

ניקוי והכנה: השלב הראשון בכל שגרת טיפוח הוא ניקוי העור. בחרו בסדרת מוצרי ניקוי העור שמעניקה ניקוי עמוק אך עדין ומסירה את הלכלוך ואת השומנים מבלי לפגוע במחסום ההגנה של העור. הניקוי היסודי הוא הבסיס לספיגה טובה יותר של המוצרים שיבואו אחריו. שימו לב להתאים מוצרים נכונים לכל סוגי העור - על בסיס טבעי וגם לעור רגיש.

לחות וטיפוח: לאחר הניקוי, זה הזמן להחזיר לעור את הלחות שהוא זקוק לה, במיוחד בחורף כשנוטה להתייבשות עקב שינויי טמפרטורה ומזגנים מייבשים. השתמשו בסדרת לחות אנטיאייג'ינג שתוכננה במיוחד למטרה זו. סדרה כזו, המשלבת מרכיבים טבעיים כמו חומצה היאלורונית, מסייעת בשימור הלחות בעור ומעניקה לו מראה רענן וזוהר. הקרמים והסרומים שמתאימים לסוג העור, יעזרו לעורכם להיראות בריא יותר ולהרגיש רך וחלק. גם לבעלות עור שמן ומעורב חשוב ביותר לספק לחות במרקמים כמו ג'ל או קרם ג'ל אווריריים וקלילים.

חיטוב: באופן כללי וגם כהכנה לפני הקיץ, ישנם גם תכשירי גוף שיעניקו לו אהבה. קרם חיטוב בריכוז גבוה הוא השותף האידיאלי למשימה זו. קרם המסייע לעצב את הגזרה, לחטב ולהקנות מראה חלק ומתוח יותר לעור. השימוש בקרם זה, במיוחד באזורים שבהם מרגישים אנו שיש צורך בתמיכה ובחיזוק, יכול לעזור להרגיש טוב יותר עם המראה החיצוני שלנו ולעבוד שעות נוספות בשריפת שומן במריחה קלה של פעמיים ביום בלבד.

הגנה ותחזוקה: לבסוף, חשוב לזכור שהגנה מפני נזקי השמש וזיהום הסביבה היא חיונית לשמירה על בריאות העור. מוצרי ההגנה מהשמש מציעים מגן יעיל נגד קרינת UVA ו-UVB ונגד מזהמים סביבתיים, מה שמאפשר לעור שלכם להישאר בריא ומוגן לאורך כל היום, כן - גם בחורף. השמש הישראלית מלאת קרינה לאורך כל השנה ומול מסכים ותאורה מלאכותית חשוף העור בכל שעות היממה לרעלים שכדאי להגן מפניהם.

לסיכום, חשוב להטמיע שגרת טיפוח שתעניק לעור את האהבה שהוא זקוק לה. בין אם זה עבורכם או כמתנה ליקיריכם. מוצרים מבוססי מחקר ותוצאות קליניות הם הבחירה המושלמת להעניק טיפוח, הגנה, חיטוב לעור ושמירה על היופי ועל הבריאות.