משפחת מגדיש מתגוררת  במושב שלווה, אורי היא ביתו של האח הבכור במשפחה יוסקי, המתגורר בקריית גת. דפנה אם לארבעה. וסבתא לארבעה. 2 בנייה מגוייסים לצבא. 

דפנה על הבשורה והתחושות ברגע שנודע על החטיפה: "אורי נחטפה בתאריך 7.10, מרגע קבלת הבשורה המרה, נתקפנו בעצב עמוק בכל הגוף. המשפחה מתאבלת מזה כחצי שנה על אבי ז"ל,  הכל נחת עלינו יחד... אורי היא ילדה  מקסימה וחכמה. יש לי אחיינית שגרה ב"כפר עזה" אך תודה לאל בחג היא הייתה בקריית גת עם אמה אחותי אורנה. אני עובדת במעון במושב 'רוגלית',  ב'נווה מיכאל', עם כל הקושי קמתי והלכתי לעבוד ולתת  מעצמי,  כל יום הם היו מתפללים ואומרים לי: אורי בת מרגלית תחזור בע"ה". 

ביום קבלת הבשורה על כי אורי הושבה ארצה: "ביום שהשיבו אותה לארץ,  עבדתי בבית שמש ב'מצדה', הכנתי פיצה , וחניך שלי אומר לי: "היום אורי תחזור", אמרתי לו תמשיך להתפלל , יותר מאוחר ידיד מצלצל אליי ואומר לי : "דפנה, האחיינית שלך בארץ! תדליקי טלביזיה". התחלתי לצעוק ולקפוץ  משמחה וצהלה . אין לתאר, חיבקתי את החניך שאמר לי שאורי תחזור ואמרתי לו: כל מה שתרצה תקבל מימני. אורי חזרה . אמרתי לו שהוא צדיק והיא חזרה בזכות התפילות." 

על אורי, השמחה הגדולה על השבתה ארצה ותפילות לשלום החטופים והחיילים: "אורי בסדר תודה לאל. כל המשפחה והחברים מקרית גת שמחים ומאושרים. נמשיך כולנו להתפלל להשבת החטופים והחיילים לשלום אמן. אנחנו מודים לכולם שהתפללו לשלומה לתושבי העיר בית שמש, תושבי קריית גת וכל שאר המדינה,  על הברכות, התפילות, כל חבריי, ומכריי. אנחנו אוהבים אותכם.עם ישראל חי".

אנו מברכים על שובה של אורי לשלום ארצה ומאחלים לה ולמשפחה רק בשורות טובות וכל טוב. אמן.

תמונות דפנה מגדיש טיק טוק וצילום מסך מסרטון שבו התראיינה דפנה לתקשורת  לאחר השבתה של אורי לארץ.