רשות מקומית תפצה תושב בן 32 בכ-80 אלף שקלים, לאחר שהחליק בעת ששיחק במגרש כדורסל וכתוצאה מכך שבר את רגלו.

עו"ד איתמר בן עמי הגיש בשמו של הצעיר תביעה נגד העירייה. לדבריו, המקרה אירע לפני כשנתיים וחצי בעת שהתובע שיחק להנאתו בכדורסל. על פי התביעה החליק לפתע הצעיר על זיתים שנשרו על המגרש מעצי זית סמוכים, הוטח בעוצמה בקרקע, ונחבל בכל חלקי גופו.

ממגרש הכדורסל, פונה הצעיר למרפאת 'טרם' לצורך קבלת טיפול רפואי, שם אובחן כי הוא סובל משברים בקרסולו השמאלי. הרופאים גיבסו את רגלו, והוא החל במעקב רפואי בקופת החולים.

לדברי עו"ד בן-עמי, בשל פציעתו נצרך התובע לטיפולים רבים, לרבות טיפולי פיזיותרפיה, אולם אלה לא השיבו את מצבו הבריאותי לקדמותו, והוא ממשיך לסבול מכאבים וממגבלת תנועה. 

לדברי עו"ד בן עמי, העירייה התרשלה, בין היתר בכך שתכננה והקימה מגרש ספורט בסמוך לעצי פרי נשירים, שלא תוחזקו כראוי ולא כוסו ברשת למניעת נשירת פירות העצים לעבר מגרש הספורט, וכן לא ביצעה פעולות נדרשות למניעת המפגע במגרש המיועד לפעילות ספורטיבית. כמו כן, לא דאגה העירייה להציב שלטים לצד המגרש, על מנת להזהיר את המשחקים בו.

לאחרונה, הגיע עו"ד בן עמי להסכם פשרה עם העירייה, לפיו ישולמו לתובע פיצויים של כ-78 אלף שקלים, והוא, מצדו, ימשוך את התביעה. בית משפט השלום אישר את ההסכם ונתן לו תוקף של פסק דין.

עו"ד איתמר בן עמי (בתמונה. צילום: יונית שילר)  https://www.ibalaw.co.il/ עוסק בכל תחומי הנזיקין והדין הפלילי, כולל תביעות חבות וביטוח, פגיעות גוף מנפילות ותאונות,   מיצוי זכויות לנפגעי תאונות דרכים ותאונות עבודה, וכן ייצוג וליווי של נאשמים בדין והפלילי ולווי נפגעי עבירה בהליך הפלילי ולאחר מכן בתביעות לקבלת פיצוי כספי.