ישיבת קרית חינוך למדעים ואומנויות, קיימה היום אירוע מיוחד כחלק מהרצון לקדם תלמידים בעידן הדיגיטלי. 
במסגרת האירוע סופקה עגלה ניידת משוכללת עם 16 אייפדים וחיישנים חדישים אותם המורים יחלקו לתלמידים במסגרת הלימוד הטכנולוגי. 
כזכור, לפני כשנה חילקו אייפדים ל-7 מורים למדעים והוציאו אותם להשתלמות בת שלושה ימים להכשרה בטבלטים. היום נסגר המעגל והסתיים שדרוג טכנולוגי רב עוצמה ומחבר  את התלמידים לפרויקט המדעים של המורים. 

ראש העיר, עליזה בלוך שהשתתפה באירוע אמרה: ״זו הישיבה הטכנולוגית הראשונה בבית שמש. זהו תפקיד עצום ביכולת להוביל תפיסת עולם מורכבת בה תורה מחוברת עם דרך ארץ וחיי מעשה .   
התפיסה של טכנולוגיה, חינוך, חדשנות ופיתוח מאוד חשובה. אנחנו צריכים את הנגישות הכי טובה למידע. את היכולת ליצור ולתכנת. אנו צריכים לפעול שבית שמש תהיה עיר של חדשנות גם בתחום בחינוך״. 

יו״ר העמותה, דייויד פורטוביץ : ״לא ניתן להמעיט כמה חשובה לנו השותפות הזאת עם קרן אתנה, להעצמת מורי ישראל. אנו זוכים לראות איך הילדים שלנו מתקדמים ורוצים לראות את הצלחתם״.

מנהל בית הספר, גדעון שינדלר: ״ישיבה למדעים ואומנויות מאפשר לכל תלמיד למצוא את עולמו בתחומי הלמידה הרבים.הכנסת המגמות הטכנולוגיות יהפוך את הישיבה לפורצת דרך בחיבור של תורה עם דרך ארץ ואופק חינוכי.יש לפעול שתלמידי העיר ישובו ללמוד בבית שמש״.

 

באדיבות עיריית בית שמש.