בחירת גופי תאורה מתאימים

אם אתם אוהבים אור, הרבה או מעט, אבל עדיין לא אוהבים אלמנטים ש"צדים" את העין ומושכים תשומת לב, השתמשו בגופי תאורה שקועים או מוסתרים - אם זה בתקרה או בקירות, או לחילופין, השתמשו במנורות קיר.

באמצעות תכנון מקצועי ונכון: פיזור אחיד של הגופים השקועים או מנורות הקיר, ובחירה בגופי התאורה המתאימים לצרכי החלל המואר ומשתלבים בחלל שעיצבתם, תקבלו חלל המואר באופן האהוב עליכם וללא "הצקות" בעין. שימוש ביחידות תאורה מוסתרות (באמצעות נישות גבס מונמכות) לאורך/רוחב החלל (בחיבור שבין הקיר לתקרה, או אפילו במרכז החלל) ישטוף את החלל באור נעים ומפוזר באופן אחיד וללא מקור אור מוגדר או דומיננטי.

תחזוקה של גופי תאורה ומנורות

לכולנו יש מנורות בבית: מנורות קיר, תקרה, שולחן, רצפה וכד'. גדולות או קטנות חדשות וישנות יפות מיוחדות בעלות ערך כספי ורגשי, כאלה שקנינו במיטב כספנו או שקיבלנו במתנה או בירושה. נקיון ותחזוקה שוטפים של גופי התאורה שלנו, ישמרו על יופיים וייחודם, וכמובן על איכותם.

פעולות פשוטות כגון הסרת אבק, ניגוב במטלית רכה, שטיפה של חלקי הזכוכית המתפרקים במים פושרים וסבון ישמרו על גופי התאורה במצב מעולה, כמעט כמו ביום שבו הם נקנו. החלפה של נורות שרופות וחלקים סדוקים או שבורים יחזירו לגופי התאורה את יופיים המקורי.

מיקוד תאורה על אובייקטים

כיצד מומלץ להאיר חנות?

על מנת להחמיא למוצרים הממוקמים על המדף ניתן להשתמש בנורות שקועים / ספוטים עם תאורת מטאל הלייד המפיצה אור חזק ודחוס בעלת הפרדת צבעים טובה וחסכונית באנרגיה.

מיקוד תאורה להבלטת אובייקטים

לכל אחד מאתנו יש בבית פריטים אומנותיים שונים, תמונה מיוחדת, פסל מעוצב וכד'. כשבא לנו להאיר אובייקט מסוים, הזקוק לתשומת לב מיוחדת כל שעלינו לעשות הוא למקד אליו את האור.

באמצעות ספוט המעניק אור ממוקד אל ועל האובייקט, אנו "מפנים מבט"  אליו ומעניקים לו את מלוא תשומת הלב. כל מי שעובר בחלל, לא יוכל להתעלם.