ראש מועצה חדש למטה יהודה: אבישי כהן מהיישוב נס הרים. במועצה האזורית הגדולה ביותר מבחינת מספר היישובים (57) הייתה מערכת בחירות זו בהחלט 'עת רצון' לאחר שראש המועצה ניב ויזל, שכבר החל בקמפיין, החליט לפרוש. לתוך הבריכה קפצו ראש ארבעה מתמודדים חדשים,.

למרות ריבוי המועמדים, נחסך מתושבי מטה יהודה כאב הראש של סיבוב שני כאשר אבישי כהן ניצח עם 45 אחוז. כמו קודמו, ניב ויזל, גם אבישי כהן הוא בן של ראש מועצה לשעבר. האב, בנימין כהן ז"ל, היה ראש המועצה הראשון לאחר האיחוד בשנות ה-60 (1964-1978). תוצאות יתר המועמדים: הילה לנקרי מיוסט – 34.8 אחוז, ג'קי צבי – 12.1 אחוז, בני אלירז – 8.1 אחוז. שיעור ההצבעה – 58.4 אחוז.

ראש המועצה הנבחר אבישי כהן: "תודה לכולם על האמון. אנו נרגשים מהתמיכה ומהפרגון. מטה יהודה יוצאת לדרך חדשה של עשייה ברוכה ושל אחדות. מזמינים את כולם להיות שותפים לדרך".

הילה לנקרי מיוסט: "אני מוקירה תודה גדולה למאות הפעילים ולאלפי התומכים שהיו חלק ממסע מעורר השראה לשינוי אמתי במטה יהודה, אשר האנשים המיוחדים שחיים פה ראויים לו. אני מברכת את אבישי כהן על ניצחונו בבחירות ומאחלת לו הצלחה רבה, כי הצלחתו היא הצלחת העתיד שלנו ושל ילדינו".