ליאל קוצרי, מאפר ומעצב השיער מבית שמש, שכיכב בעונה האחרונה בבית האח הגדול, בפוסט מרגש במיוחד עם מסר ענק: 

"היום הייתי בקיוסק של חבר טוב שלי בחדרה, במתחם בויליג׳. הלכתי לקחת ממנו בלונים שהזמנתי ליום הולדת של חברה. בגלל שהייתי קצר בזמן, נכנסתי לאזור הקופה והתחלתי לעזור לו בשביל שהוא יוכל לזרז לי את הבלונים ואוכל להמשיך ליום ההולדת. 
בזמן שאני עושה חשבון למישהו שרכש סיגריות, 
עמדו חבורת ילדים שהתרגשו לראות אותי ואחת מהילדות צעקה לי 'ליאל, מה אתה עושה פה?' עניתי לה 'עובד פה'. מיד היא החזירה ואמרה לי 'מה אתה עובד בקיוסק עלוב בחדרה זה לא לרמה שלך'. עניתי לה ואמרתי למה 'לא לרמה שלי?  מה הרמה שלי?'
הילדה ענתה: 'הרמה שלך יותר מלעבוד כמוכר בקיוסק'. רעד לי כל הגוף ועצרתי את מה שעשיתי וביקשתי ממנה להתקרב אליי כשכל החבורה שלה עומדים סביבה ואמרתי לה 'את מכירה את המשפט - 'גדולה מלאכה שמכבדת את בעליה?' היא ענתה לי 'שלא',  ומיד הסברתי לה את פירוש המשפט. הסברתי לה שכשהייתי ילד קטן אמא שלי ניקתה בתים וקופות חולים ובכך פרנסה אותי ואת שאר אחיי בכבוד ולא החסירה מאיתנו שום דבר! 
הסברתי לה עוד שכל הכוכבים שהיא רואה בטלוויזיה 
מתפרנסים מעוד המון עבודות מחוץ לטלוויזיה. כסף לא נופל מהשמיים! הכל מגיע בעבודה קשה! דם, יזע ודמעות! כשהיא תגדל, היא תבין שכשהיא תצטרך לשלם שכר דירה, אוכל, לימודים וכו׳.. היא לא תחשוב לרגע מה יגידו עליה!  אני מבין שאולי לאותה ילדה היה מוזר לראות את ליאל מהמסך משרת אותה ומוכר לה ארטיק, אך עדיין המילים שהיא בחרה לומר היו קשות לי מאוד! אותן בנות היו בנות 12 לכל היותר. אני חושב שהשיח הזה מתחיל מהבית, מעבר לחברה שמקלקלת , אין פסול בשום עבודה! אין פסול בלחיות בדרך שלך ! אין פסול כשמדובר בלהביא אוכל הביתה! כל אם ואב צריכים להעביר את הילדים שלהם את השיעור הזה! 
ואם יש חברה בכיתה שאבא שלה עובד כשומר באולם אירועים ואם יש אמא לילדה בכיתה שהיא מנקה את בית הספר, היא צריכה לכבד אותם ולעולם לא לתת לה הרגשה שהיא פחות ממנה!  אולי הייתי רגיש אוור בגלל המקום ממנו הגעתי, אבל עדיין היה לי מאוד חשוב לעשות לה את השיחה הזו.. אני בטוח שהיא לא תשכח אותה לעולם!". 

(צילום: מתוך הפייסבוק של ליאל קוצרי)